Krajská pracoviště

Pokud máte jakýkoliv dotaz, potřebujete poradit nebo máte zájem o konzultaci, obraťte se prosím na naše centra podpory vytvořená při krajských pracovištích NIDV.

Na každém centru podpory je pro Vás připraven odborný krajský metodik. Kontaktovat je můžete e-mailem, telefonicky nebo si domluvit osobní schůzku.

Centrální pracoviště Praha
NIDV - Centrální pracoviště
Senovážné náměstí 25
110 00 Praha 1

Telefon: +420 222 122 112
Fax: +420 224 228 334

E-Mail: sekretariat@nidv.cz

Krajské pracoviště Brno
Křížová 22
603 00 Brno

Telefon: +420 543 541 274
Fax: +420 543 272 272

E-Mail: brno@nidv.cz

Mgr. Pavel Šreibr
odborný krajský metodik
sreibr@nidv.cz
+420 770 171 672
Ing. Irena Vajen
krajský ICT metodik
vajen@nidv.cz
+420 731 770 904
Krajské pracoviště České Budějovice
Hlinsko 49
370 01 České Budějovice

Telefon: +420 387 699 011
Fax: +420 387 699 027

E-Mail: budejovice@nidv.cz

Mgr. Hana Císařová
odborný krajský metodik
cisarova@nidv.cz
+420 773 907 004
Mgr. Filip Jelínek
krajský ICT metodik
jelinek@nidv.cz
+420 774 140 881
Krajské pracoviště Hradec Králové
Luční 460
500 03 Hradec Králové

Telefon: +420 495 514 803

E-Mail: hradec@nidv.cz

PaedDr. Karel Myška, Ph.D.
odborný krajský metodik
myska@nidv.cz
+420 770 171 673
Mgr. Pavel Fejfar
krajský ICT metodik
fejfar@nidv.cz
+420 770 190 616
Krajské pracoviště Jihlava
Zborovská 3
586 01 Jihlava

Telefon: +420 567 571 839
Fax: +420 567 571 839

E-Mail: jihlava@nidv.cz

Mgr. Jana Rösslerová
odborný krajský metodik
rosslerova@nidv.cz
+420 770 171 664
Mgr. Hana Hyksová
krajský ICT metodik
hyksova@nidv.cz
+420 770 190 661
Krajské pracoviště Karlovy Vary
Západní 15
360 01 Karlovy Vary

Telefon: +420 353 585 268
Fax: +420 353 585 268

E-Mail: karlovyvary@nidv.cz

Mgr. Miroslav Peer
odborný krajský metodik
peer@nidv.cz
+420 770 171 678
Mgr. Danuše Kubová
krajský ICT metodik
kubova@nidv.cz
+420 774 188 804
Krajské pracoviště Liberec
Masarykova 28
460 01 Liberec

Telefon: +420 482 360 511
Fax: +420 482 710 352

E-Mail: liberec@nidv.cz

Mgr. Jaroslav Vyskočil
odborný krajský metodik
vyskocil.j@nidv.cz
+420 770 171 665
RNDr. Pavel Pešat, Ph.D.
krajský ICT metodik
pesat@nidv.cz
+420 723 639 133
Krajské pracoviště Olomouc
Wellnerova 25
779 00 Olomouc

Telefon: +420 775 571 603

E-Mail: olomouc@nidv.cz

Ing. Irena Sládečková
odborný krajský metodik
sladeckova@nidv.cz
Mgr. Miroslav Dvořák
krajský ICT metodik
dvorak@nidv.cz
+420 605 851 387
Krajské pracoviště Ostrava
Blahoslavova 1576/2
702 00 Ostrava

Telefon: +420 596 120 454
Fax: +420 596 120 448

E-Mail: ostrava@nidv.cz

Ing. Eva Veličková, Ph.D.
odborný krajský metodik
velickova@nidv.cz
+420 770 171 674
Mgr. Patrik Randa
krajský ICT metodik
randa@nidv.cz
+420 602 501 367
Krajské pracoviště Pardubice
Za Pasáží 657, P. O. Box D 27
530 02 Pardubice

Telefon: +420 466 046 111
Fax: +420 466 046 142

E-Mail: pardubice@nidv.cz

Ing. Radka Heřmánková
odborný krajský metodik
hermankova@nidv.cz
+420 770 171 677
Ing. Zdeněk Cach
krajský ICT metodik
cach@nidv.cz
+420 702 186 962
Krajské pracoviště Plzeň
Čermákova 18
301 00 Plzeň

Telefon: +420 377 473 608
Fax: +420 377 473 608

E-Mail: plzen@nidv.cz

Bc. et Bc. Petra Duspívová Hlávková
odborný krajský metodik
hlavkova@nidv.cz
Mgr. Pavla Sýkorová
krajský ICT metodik
sykorova.p@nidv.cz
+420 770 190 650
Krajské pracoviště Praha
Senovážné náměstí 872/25, budova A
110 00 Praha 1

Telefon: +420 222 122 301
Fax: +420 224 228 334

PhDr. Lukáš Borovička, Ph.D.
odborný krajský metodik
borovicka@nidv.cz
+420 777 472 447
Mgr. Bc. Radek Dlouhý
krajský ICT metodik
dlouhy@nidv.cz
+420 770 190 653
Krajské pracoviště Střední Čechy
Senovážné náměstí 872/25, budova A
110 00 Praha 1

Telefon: +420 222 122 301
Fax: +420 224 228 334

Mgr. Jakub Chochola
odborný krajský metodik
chochola@nidv.cz
+420 770 167 242
Mgr. Jana Krichebauerová
krajský ICT metodik
krichebauerova@nidv.cz
+420 603 514 466
Krajské pracoviště Ústí nad Labem
Winstona Churchilla 1348/6
400 01 Ústí nad Labem

Telefon: +420 475 211 255
Fax: +420 475 209 092

E-Mail: usti@nidv.cz

Mgr. Lenka Burganová
odborný krajský metodik
burganova@nidv.cz
+420 770 171 676
Ing. Karel Filas
krajský ICT metodik
filas@nidv.cz
+420 777 360 104
Krajské pracoviště Zlín
Potoky 267
760 01 Zlín

Telefon: +420 577 437 711
Fax: +420 577 437 711

E-Mail: zlin@nidv.cz

Mgr. Ivan Kovář
odborný krajský metodik
kovar@nidv.cz
+420 770 171 680
Ing. Jaromír Světlík
krajský ICT metodik
svetlik@nidv.cz
+420 723 381 620